Dil Seçimi
 
Satış Sonrası Hizmetler
 
      - Gosan
      - AMCS
      - Redaelli

AMCS (Fransa) Ürünleri:

Çarpışmaya karşı koruma (anti-collision) ve alan kontrol (zoning) sistemi:

AMCS (Fransa) çarpışmaya karşı koruma ve alan control sistemi kule vinç üzerine monte edilebilen elektronik bir cihazdır. Kule, vinç manevraları sırasında vinç operatörüne yardımcı olur. Diğer vinçlerle çarpışmayı engeller, girilmesi istenmeyen tehlikeli alan-lara girilmemesini sağlar. Böylelikle vinç operatörü yapacağı kaldırma, taşıma işine daha iyi odaklanarak verimliliğini artıracak-tır, bundan sonra çarpışma ve tehlikeli alanlara girme konusunda endişelenmesine gerek yoktur, çarpışmaya karşı koruma ve alan control sistemi operator yerine bu işi üstlencek ve başarıyla yerine getirecektir.Özellikleri:

Bu iki özelliğin birlikte 3 D yönetimi, şantiye sahasında bulunan her tip vinç ile tam koordinasyon sağlama, kolay montaj ve programlama, 8’4 renkli grafik ekranda gerçek zamanlı anti-collision ve zoning özelliklerini görebilme, bilgilerine ulaşma, operasyonların black-box ile kayıt altına alınması, anti-collision ve zoning özelliklerinin birbirinden bağımsız ayrı ayrı kapatılabilmesi, her tip vinçte kullanılabilmesi.

Rüzgar Gülü (Anemometre):
Anemometre vinci tehlikeli duruma sokabilecek rüzgarın hızını anlık olarak ölçer ve monitörde gösterir, böylelikle devamlı rüzgar kontrolü sağlanır.


Gece ve gündüz uyarı ışıkları:

Havalimanı, helikopter iniş sahası veya diğer hassas tesislerin/binaların olduğu yerlere yakın çalışan vinçlerde takılı olması zo-runluluğu vardır. Devamlı çalışan uyarı ışıkları herkesin güvenli-liğini temin eder. AMCS ürünleri Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) yönetmelikleriyle uygunluk sağlar.

Ürünler: Gece uyarı ışıkları (kırmızı), Gece/gündüz (kırmızı-beyaz) uyarı ışıkları

Ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız. 
© Copyright 2015  Das Otomotiv. All rights reserved
 
Web Tasarım Data1